Please enable JS

ENİS BAYUS / İZMİR

Sevgili dostlar, gençliğimden beri kamp hayatını ve ve doğada olmayı her zaman sevmiş ve elime fırsat geçtikçe bunu gerçekleştirmeye çalışmıştım.Zaman geçtikçe karavan tutkusu eşimle beni iyice sardı ...

Sevgili dostlar, gençliğimden beri kamp hayatını ve ve doğada olmayı her zaman sevmiş ve elime fırsat geçtikçe bunu gerçekleştirmeye çalışmıştım.

Zaman geçtikçe karavan tutkusu eşimle beni iyice sardı ve eşimin de emekliliğe karar vermesi ile gerçekleşme yoluna girdi. Motokaravan mı çekme karavan mı zor bir soruydu.

Çekme karavanın kullanım kolaylığı ve fiyat avantajını düşünerek ve Avrupa karavanların bize göre çok pahalı olması nedeniyle yerli malı bir karavan almaya karar verdik. Türkiye’deki karavan üreticilerin fabrikalarını bizzat ziyaret ederek yerinde üretimlerini gördük.

Kullananlarla görüşerek PİNO karavanın bizim için doğru karar olduğunu düşünerek siparişimizi verdik. 2014 ağustos ayında teslim aldığımız 3.25 karavanımızla 2 ay boyunca unutulmaz bir tatil yaptık.

Tatilimiz boyunca tüm  yol şartlarına baktığımızda PİNO karavanın ne kadar kaliteli ve kullanım kolaylığı olan bir karavan olduğunu test ettik.  Karavanımızdan kış şartlarında da çok memnun kaldık. Şimdi dört gözle yazın gelmesini bekliyoruz. Umarım herkes bir gün bir PİNO Karavan sahibi olur ve aramıza katılır.

Sağlıcakla