Please enable JS

Biz Kimiz ?


Biz Kimiz ?

Pino Karavan , Kaliteli Karavancılık anlayışı ile İstanbul ‘da kurulmuştur.

Bütünüyle el işçiliği ile ürettiğimiz çekme karavan , pikap üstü karavan , motokaravan , camper karavan modellerimizi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak projelendirmekteyiz . Butik üretimlerimize Karamürsel Kocaeli’nde devam etmekteyiz .

Ayrıca kuruluşumuzdan bu yana, tatil amaçlı karavanların yanı sıra profesyonel amaçlı karavanlar, römorklar ( büfe, mobil ofis , mobil kiosk , mobil tanıtım aracı , satış aracı , mobil wc , mobil depo , şantiye karavanı , bungalov karavanlar vb. ) ile sektörel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktayız .

Misyonumuz Sektörün en köklü firmalarından biri olarak ilk günden beri korudugumuz heyecanimizi ekip ruhumuz ve tecrübemizle kalite ve güven olarak müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Vizyonumuz Sanat, teknik ve tecrübeyi kaliteyle birleştirerek her kıtada güvenilirliğini kanıtlamış ve sektörünün standartlarını belirleyen, paydaşları ve yenilikçi anlayışıyla sürekli gelişerek insanların ihtiyaçlarıyla zevklerine aynı anda hitap eden bir şirket olmak


AMACIMIZ
Kalite odaklı üretim
Son teknolojiyi titiz el işçiliğimizle birleştirerek , karavan severlere en iyi kalite ürünleri sunmaktayız.
2011 yılı itibarı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alarak , Kalite odaklı üretim çalışmalarımızı bu misyonla sürdürmekteyiz.
Uluslararası standartlara uygunluk
Dünya markalarının donanımlarını entegre ettiğimiz karavanlarımızı uluslar arası standartlara uygun olarak üretmekteyiz
Karavanlarımıza Uluslararası Tip Onay Belgesi vererek , gerekli ruhsat , onay belgesi vb. ile güvenilir ve konforlu ürünler sunmaktayız
Kısa sürede sektörün en kaliteli yerli karavan üreticisi konumunu yakalayarak karavan severlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan tasarımlarımızla , fiyat – kalite veriminde birinci tercih konumundayız.
amacımız

HEDEFLERİMİZ
Dinamik kadromuz ile müşteri memnuniyetini ve satış sonrasında kusursuz hizmeti hedeflemekteyiz .
Yurtiçinde ve yurtdışında , tüm karavan severlerle Kaliteli karavancılık anlayışını paylaşmayı hedeflemekteyiz.
Gelecek nesillere karavancılığı aktararak , özgür ve çevreci tatil anlayışını sevdirmeyi hedeflemekteyiz.
hedefimiz