BİZ KİMİZ

Pino Karavan, 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Sipariş üzerine ürettiğimiz el işçiliği ürünlerimizle çekme karavan, pikap üstü karavan, motokaravan/camper, özel römorklar olarak geniş bir yelpaze sunmaktayız. Butik üretimlerimizi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak projelendirmekteyiz.

Ayrıca kuruluşumuzdan bu yana, tatil amaçlı karavanların yanı sıra ticari amaçlı karavanlar, römorklar( büfe, mobil ofis, mobil kiosk, mobil tanıtım aracı, satış aracı, mobil wc, mobil depo, bungalov vb.) ile sektörel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktayız.

AMACIMIZ

Kalite Odaklı Üretim

Son teknolojiyi titiz el işçiliğimizle birleştirerek, karavanseverlere en iyi kalite ürünleri sunmaktayız. 2011 yılı itibariyle ISO 9001 Kalite Yönetim sistemiyle çalışmalarımızı bu misyonla sürdürmekteyiz.

Uluslararası Standartlara Uygunluk

Dünya markalarının donanımlarını entegre ettiğimiz karavanlarımız�� uluslararası standartlara uygun olarak üretmekteyiz.

Ürünlerimize Uluslararası Tip Onay Belgesi sağlayarak, gerekli ruhsat, onay belgesi vb. ile güvenilir ve konforlu araçlar sunmaktayız.

Kısa sürede sektörün en kaliteli yerli karavan üreticisi konumuna gelerek karavanseverlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan tasarımlarımızla, fiyat-kalite veriminde birinci tercih konumundayız.

HEDEFİMİZ

Dinamik kadromuz ile müşteri memnuniyetini ve satış sonrası kusursuz hizmeti hedeflemekteyiz.

Yurtiçinde ve yurtdışında, tüm karavanseverlerle ‘Kaliteli karavancıl��k’ anlayışını paylaşmayı hedeflemekteyiz.

Gelecek nesillere karavancılığı aktararak, özgür ve çevreci tatil anlayışını sevdirmeyi hedeflemekteyiz.