Pino Karavan, 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Sipariş üzerine ürettiğimiz el işçiliği ürünlerimiz çekme karavan, pikap üstü karavan, motokaravan, camper karavan , özel römorklar olarak geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Butik üretimlerimizi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak projelendirmekteyiz.
Ayrıca kuruluşumuzdan bu yana, tatil amaçlı karavanların yan�� sıra profesyonel amaçlı karavanlar, römorklar (büfe, mobil ofis, mobil kiosk, mobil tanıtım aracı, satış aracı, mobil wc, mobil depo, şantiye karavanı , bungalov karavanlar vb) ile sektörel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktayız.

AMACIMIZ

Kalite odaklı üretim

Son teknolojiyi titiz el işçiliğimizle birleştirerek, karavanseverlere en iyi kalite ürünleri sunmaktayız. 2011 yılı itibarı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni alarak, Kalite odaklı üretim çalışmalarımızı bu misyonla sürdürmekteyiz.

Uluslararası standartlara uygunluk

Dünya markalarının donanımlarını entegre ettiğimiz karavanlarımızı uluslar arası standartlara uygun olarak üretmekteyiz.
Karavanlarımıza Uluslararası Tip Onay Belgesi vererek, gerekli ruhsat, onay belgesi vb. ile güvenilir ve konforlu ürünler sunmaktayız.
Kısa sürede sektörün en kaliteli yerli karavan üreticisi konumunu yakalayarak karavanseverlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan tasarımlarımızla, fiyat-kalite veriminde birinci tercih konumundayız.

HEDEFİMİZ

Dinamik kadromuz ile müşteri memnuniyetini ve sat��ş sonrasında kusursuz hizmeti hedeflemekteyiz.
Yurtiçinde ve yurtd����������şında, tüm karavan severlerle ‘Kaliteli karavancılık’ anlay����şını paylaşmayı hedeflemekteyiz.
Gelecek nesillere karavancılığı aktararak, özgür ve çevreci tatil anlayışını sevdirmeyi hedeflemekteyiz.